Kabuklu Kamış

Kabuklu Kamış

 

            Birbirinden farklı çeşitleri ve aynı şekilde yine birbirinden hoş görüntüleri ile bu Kabuklu Kamış çeşitlerinin birçok farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Birbirinde son derece sık bir şekilde kaliteli malzeme yapısı ile üretilen ürün çeşidinin kullanım alanlarından biri çatı sistemleridir. Bu noktada birçok farklı ve müstakil evler adına çatıların tamamen doğal ve aynı zamanda son derece kaliteli bir şekilde üst kısmı kapatan ürün tasarımı yapılmaktadır. Son derece uzun bir süre kullanılma imkânı veren ve aynı zamanda sert hava şartlarına karşı da büyük bir oranda dayanıklılık göstermektedir.

 

            Özellikle de bungalov tarzı denen evler adına tasarım yapılan bu son derece kaliteli çatı sistemleri aynı zamanda iç mekân tasarımı olarak da kullanılmaktadır. Bu tür yapılarda görünüm genel olarak kubbe şeklinde görünmektedir. Bununla birlikte bir diğer taraftan bu Kabuklu Kamış çeşitleri birçok farklı ve birbirinden şık bir tasarım olarak yaratılan sandalye ya da masa olarak da imalatı yapılmaktadır.

 

             El emeği göz nuru bu son derece kaliteli ve dayanıklı hasır tarzı kaplama ile bir yandan oldukça şık bir görünüm sağlanacak bir diğer yandan ise son derece rahat bir oturma fırsatı verilmiş olacak. Özellikle de yazlık alanlardaki birçok farklı mekânda ya da yazlık evlerde oldukça sık bir şekilde kullanılan bu ürünler, aynı zamanda sahil kenarı olmayan yine birçok farklı mekânda ya da evlerde son derece şık bir görünüm vermektedir.

 

             Bir başka kullanım alanı ise özel üretim olarak birçok evin bahçesine kurulmuş olan son derece şık bir görünüm olan ve oldukça fiyatlı sandalye ve masa çeşitleri üzerine daha da şık bir görünüm adına uygulanmaktadır. Bu tür uygulamalar neticesinde birçok ürün daha da uzun bir süre kullanım imkânına ulaşmaktadır. Ayrıca her hangi bir kir tutmaz ve aynı zamanda yapılacak olan bir temizlik için de son derece kolay bir şekilde temizliği de yapılabilir. Yazlık yerlerin bar mekânlarında da püsküllü bir çatı şeklinde de kullanılan bu son derece kaliteli Kabuklu Kamış çeşitleri, bir diğer yandan oldukça hoş bir görüntü vermektedir.